Z koncertov

Odohrané koncerty

Alan Bartuš Trio

Alan Bartuš trio je prvý vlastný projekt 17-ročného talentovaného pianistu Alana Bartuša. Počas roku svojho pôsobenia sa kapela stala absolutným víťazom súťaže Jazz Start Up, vystúpilo na bratislavských jazzových dňoch a v súťaži Nové tváre Slovenského jazzu získalo cenu za presvedčivý inštrumentálny výkon.

Peter Lipa Band koncert (Burza platni ako sprievodna akcia)

Prvú decembrovú sobotu sa v La Musica konala prvá burza platní. Návštevníci si mohli platne ako aj zakúpiť tak aj povymieňať.

O hudobný zážitok  sa postaral Peter Lipa Band.
Peter Lipa Band zahrali v zložení: Peter Lipa, Radovan Tariška, Michal Šimko, Michal Fedor a Peter Lipa ml.

Ludo Kuruc & Nothing but Swing

Nothing but Swing Trio sa sformovalo v roku 1998 v Banskej Bystrici, odkedy pôsobí v zostave: Klaudius Kováč - klavír, Róbert Ragan - kontrabas a Peter Solárik - bicie.
Kvalitný jazz, soul a swing kapely doplnil spevák Ľudo Kuruc.

Hommage to Dodo Šošoka

V novembri sme si pripomenuli 10.rokov od smrti Doda Šošoku. Celý večer hrali na počesť a spomienku tohto významného muzikanta jeho priatelia v zostave:

Ondrik Botek (gitara), Tomáš Gajlík (klavír), Cuco Gajlík (basa), Milo Suchomel (saxofón), Martin Uherek (saxofón) a Peter Solárik (bicie)

Andreas Varady Trio

Bolo nám cťou hostiť talentovaného gitaristu s členmi kapely Andreas Varady Trio. Ako sa vyjadril legendárny Quincy Jones: „Andreas Varady je jedným z najtalentovanejších ľudí tejto planéty, ktorý hudbu vracia na miesto, kam patrí“. Hostia si mohli vychutnať kvalitný hudobný zážitok.

Lukáš Oravec ft. Wayne Escoffery

O kvalitný jazzový zážitok sa posledný októbrový piatok postaral Lukáš Oravec so svojimi hudobníkmi: Ľudovít Kollár, Tomáš Baroš a Marián Ševčík. Kvarteto doplnil ich hosť Wayne Escoffery, jazzový saxofonista pôvodom z Anglicka, ktorý momentálne žije a tvorí v New York-u.

Anna Hortová & Friends

Jesenný piatok nám spríjemnila večer Anna Hortová so svojimi priateľmi Cuco Gajlík, Marián Ševčík a Ondrej Krajňák.

Milo Suchomel Band

Prvý jesenný piatok privítal jazzový klub La Musica svojich vzácnych hostí. Interiér reštaurácie po dlhom lete rozoznel zostavou Karol Csino (spev), Milo Suchomel (saxofón), Gabo Jonas (piano), Richard Csino (basgitara), Marian Sevcik (bicie).