Milí hostia,

na základe opatrení hlavného hygienika Slovenskej republiky je kapacita na našich koncertoch obmedzená a momentálne nám nedovoľuje presiahnuť počet 50 osôb.
Na podujatie budeme púšťať len hostí, ktorí si urobili rezerváciu telefonicky (+ 421 (0)911 032 725, + 421 (0)903 133 462) alebo mailom na prevadzka@la-musica.sk.

Ďakujeme za porozumenie.

 

Tím La Musica

 

 

▼ pokračujte dole ▼

Z koncertov

Odohrané koncerty

Radovan Tariška a bratia Hodekovci - Our world

Radovan Tariška spolu s multitalentovaným bubeníkom Dávidom Hodekom pre vás zložili novú hudbu, ktorá už onedlho uzrie svetlo sveta v digitálnej aj analógovej podobe.

Gapa & Mečiar Blues Connection

Spojenie prešovského funk-jazzového saxofonistu Mária „Gapa“ Garberu (IMT Smile, Peter Lipa) s bluesovým gitaristom a spevákom Romanom Mečiarom z Bojníc v kapele Gapa & Mečiar Blues Connection sa ukázalo ako neobyčajne šťastné. Kapelu založili pred 9 rokmi a odohrali už spolu množstvo klubových či festivalových show koncertov nielen na Slovensku.

Andreas Varady Family Trio

Stálymi Andreasovými spoluhráčmi sú jeho otec Bandy na base a mladší brat Adrian na bicích. Okrem iného predstavili aj tretí album The Quest, vydaný na svetoznámom labeli Resonance Records.

 

Eugen Vyzváry ml. + hostia

Popredný slovenský klavirista, skladateľ a producent Eugen Vizváry predstavil vlastné kompozície, ktoré sú fúziou klasickej rómskej, jazzovej a etno hudby. Ako hostia sa predstavia koncertný majster Slovenskej filharmónie Róbert Vizvári (kontrabas) a popredná slovenská jazzová speváčka Anita Soul.

Matúš Jakabčic Big Band

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Fond na podporu umenia je hlavným partnerom projektu. Vznik hudobných diel uvedených na koncerte z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Svetlana Rymarenko & band

Neprehliadnuteľná speváčka kapely Fragile s nezameniteľným hlasom - Svetlana Rymarenko uvádza svoj sólový koncert v doprovode kapely.

Swingin' Gentlemen & Dáša Libiaková

Swingin’ Gentlemen svojou hudobnou produkciou a aj imidžom vytvárajú príjemnú dobovú atmosféru štyridsiatych rokov. Známe melódie v štýle swingu a bossa-nova tvoria hlavný repertoár tohto hudobného zoskupenia.

Šalefuky

Šalefuky ako autorský projekt Mila Suchomela, ktorý prepája rómsku hudbu so slovenským folklórom a balkánskymi farbami dychových nástrojov.