Vážení hostia,

od 1.2.2021 je reštaurácia La Musica otvorená pre možnosti odberu jedla so sebou.
Výdaj obedového menu bude v čase od 11:00 do 14:00 formou „okienkového predaja“.
Týmto by sme vás radi poprosili, aby ste si v prípade záujmu objednávali jedlo do 10.00 v deň odberu najneskôr.
Ďakujeme vám za dôveru a prajeme pohodové dni.

 

Tím La Musica

 

 

▼ pokračujte dole ▼

Z koncertov

Odohrané koncerty

Andreas Varady Family Trio

Stálymi Andreasovými spoluhráčmi sú jeho otec Bandy na base a mladší brat Adrian na bicích. Okrem iného predstavili aj tretí album The Quest, vydaný na svetoznámom labeli Resonance Records.

 

Eugen Vyzváry ml. + hostia

Popredný slovenský klavirista, skladateľ a producent Eugen Vizváry predstavil vlastné kompozície, ktoré sú fúziou klasickej rómskej, jazzovej a etno hudby. Ako hostia sa predstavia koncertný majster Slovenskej filharmónie Róbert Vizvári (kontrabas) a popredná slovenská jazzová speváčka Anita Soul.

Matúš Jakabčic Big Band

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Fond na podporu umenia je hlavným partnerom projektu. Vznik hudobných diel uvedených na koncerte z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Svetlana Rymarenko & band

Neprehliadnuteľná speváčka kapely Fragile s nezameniteľným hlasom - Svetlana Rymarenko uvádza svoj sólový koncert v doprovode kapely.

Swingin' Gentlemen & Dáša Libiaková

Swingin’ Gentlemen svojou hudobnou produkciou a aj imidžom vytvárajú príjemnú dobovú atmosféru štyridsiatych rokov. Známe melódie v štýle swingu a bossa-nova tvoria hlavný repertoár tohto hudobného zoskupenia.

Šalefuky

Šalefuky ako autorský projekt Mila Suchomela, ktorý prepája rómsku hudbu so slovenským folklórom a balkánskymi farbami dychových nástrojov.

Peter Lipa Band

Peter Lipa (spev), Peter Lipa ml. (klávesy), Miroslav Fedor (bicie), Radovan Tariška (saxofón) a Michal Šimko (basgitara)

Jiří Kotača Quartet

Jiří Kotača – trúbka a krídlovka
Kristián Kuruc – bicie
Peter Korman - kontrabas
Martin Konvička - piano