Milí hostia,

na základe opatrení hlavného hygienika Slovenskej republiky je kapacita na našich koncertoch obmedzená a momentálne nám nedovoľuje presiahnuť počet 75 osôb. Na všetky hudobné podujatia budeme púšťať len hostí, ktorí si urobili rezerváciu telefonicky (+ 421 (0)911 032 725, +421 (0)903 133 462) alebo mailom na prevadzka@la-musica.sk.

Ďakujeme za porozumenie.

 

Tím La Musica

 

 

▼ pokračujte dole ▼

Klubovňa

„Klubovňa“ je pracovný názov (len kým nevymyslíme lepší) priestoru, ktorý mnohí z vás poznajú ako niekdajší Irish Pub. Dnes je tento priestor dostupný len pre uzavretú spoločnosť. Stretávanie sa klubov, ale aj firemné, či rodinné oslavy sú tým, čo tento priestor ponúka na viac ako 100%. Máte svoje súkromie, skvelú ponuku nápojov a kuchyňu našej reštaurácie La Musica máte plne k dispozícii.  Priestor klubovne pre svoje stretávanie využívajú členovia LIONS klubu Piešťany, ROTARY klubu Piešťany i Piešťanského Fotoklubu, 

Špeciálna ponuka pre vás: ak si chcete v priestoroch  klubovne umiestniť fotografiu z vašej čiernobielej tvorby veľmi to uvítame. Preferované sú fotografie z Piešťan historické i súčasné, ale výber je na vás. Rám na zarámovanie vám za symbolickú cenu poskytneme (podľa rozmeru do 3€), kladivo a klinec požičiame, pripadne zavesíme za vás. Pre vaše i naše potešenie.