Milí hostia,

na základe opatrení hlavného hygienika Slovenskej republiky je kapacita na našich koncertoch obmedzená a momentálne nám nedovoľuje presiahnuť počet 75 osôb. Na všetky hudobné podujatia budeme púšťať len hostí, ktorí si urobili rezerváciu telefonicky (+ 421 (0)911 032 725, +421 (0)903 133 462) alebo mailom na prevadzka@la-musica.sk.

Ďakujeme za porozumenie.

 

Tím La Musica

 

 

▼ pokračujte dole ▼

Galéria - terasa

Terasa La Musica otvorená od apríla do októbra

Už pri otvorení reštaurácie La Musica v novembri 2017, sme avizovali otvorenie letnej terasy v mestskej divokej záhrade. Od mája do septembra môžete vstúpiť do dvora reštaurácie na Teplickej 39, v Piešťanoch. Okrem príjemného prostredia mestskej záhrady plnej kvetín, sa môžete tešiť na širokú ponuku jedál i nápojov. Pre deti, sme okrem detského ihriska pripravili aj výstavku historických predmetov, prístrojov i hudobných nástrojov. Po mnohých rokoch sa do tejto záhrady vracia aj obľúbené írske tmavé pivo Guinness.
A aká by to bola La Musica, keby sme na terase aj nehrali. Kompletne celý program organizovaný n.o. International Jazz Piešťany sa počas letných mesiacov odohráva vonku. Terasa je otvorená denne od 11. do 22.00 (štvrtok, piatok a sobota do 23:00), v prípade nepriaznivého počasia vás však radšej obslúžime vo vnútorných priestoroch La Musica. Pred vašou prvou návštevou terasy vám ponúkame malú fotogalériu.