Reštaurácia

Reštaurácia, ktorá sa nehrá na nič, iba ponúka dobré jedlo.

Príďte ochutnať obedové menu – výber troch štandardných jedál, obohatený o ponuku pre tých, ktorí si môžu k obedu dať aj dezert, či pohár vína.
Pozrite si ceny denného obedového menu a aktuálny týždenný lístok.

Celodenná ponuka jedál má dve lákadlá:

  • Tím kuchárov, vďaka ktorým možno pomenovať prvé lákadlo zjednodušene ako „DNES sme pre Vás navarili“ a vysvetlením je, že navarili to pre Vás preto, lebo práve dnes sú čerstvé a dostupné kvalitné suroviny, ktoré v inom období nebudú čerstvé a možno ani kvalitné.
  • Druhou ponukou, pre prípad ak by ste si nevybrali z toho čo pre Vás navarili na dnes, je ponuka jedálneho lístka z tradičnej slovenskej i medzinárodnej kuchyne, s osobitnou ponukou pre deti. Keďže naše vzďaľovanie sa od prírodných zdrojov prináša so sebou aj rad zdravotných komplikácií sme pripravení ponúknuť vám úpravu jedla tak, ako potrebujete. Úpravu jedla alebo výber surovín podľa Vašich požiadaviek zvládneme, len neváhajte si o to požiadať. Konzultovať môžete na vyžiadanie aj priamo s kuchárom.

Reštaurácia je otvorená denne  od 11.00 do 22.00. Štvrtky, piatky a soboty do 23:00. Denné obedové menu sa podáva od 11.30 do 13.30 hod. Ostatná ponuka je celodenná.