Reštaurácia

Reštaurácia, ktorá sa nehrá na nič, iba ponúka dobré jedlo.

Príďte ochutnať obedové menu – výber troch štandardných jedál, obohatený o ponuku pre tých, ktorí si môžu k obedu dať aj dezert, či pohár vína.
Pozrite si ceny denného obedového menu a aktuálny týždenný lístok.

Celodenná ponuka jedál má dve lákadlá:

  • Ponuka šéfkuchára Ľuboša Galbavého a jeho tímu, ktorú možno pomenovať zjednodušene ako „DNES SOM (sme) PRE VÁS NAVARIL“. Jej vysvetlením je, že navaril to pre Vás preto, pretože práve dnes sú čerstvé a dostupné kvalitné suroviny, ktoré v inom období nebudú čerstvé a možno ani kvalitné. Zámerom našej kuchyne je potlačiť znásilňovanie prírody a vyberať z nej to čo je prirodzené. Nehráme sa na BIO reštauráciu, ale veríme, že aj vy oceníte keď vám nebudeme ponúkať jedlá zo surovín, ktorých pôvod je zahmlený alebo dokonca problémový.
  • Druhou ponukou, pre prípad ak by ste si nevybrali z toho čo pre Vás navarili na dnes, je ponuka jedálneho lístka z tradičnej slovenskej i medzinárodnej kuchyne, s osobitnou ponukou pre deti. Keďže naše vzďaľovanie sa od prírodných zdrojov prináša so sebou aj rad zdravotných komplikácií sme pripravení ponúknuť vám úpravu jedla tak, ako potrebujete. Úpravu jedla alebo výber surovín podľa Vašich požiadaviek zvládneme, len neváhajte si o to požiadať. Konzultovať môžete na vyžiadanie aj priamo s kuchárom.

Reštaurácia je otvorená denne  od 10.00 do 22.00. Denné obedové menu sa podáva od 11.30 do 13.30 hod. Ostatná ponuka je celodenná.